.

.

cosplay костими Лекар маскота костим Лекар возрасни маскота costumeDoctor маскота костим бесплатен превозот

cosplay костими Лекар маскота костим Лекар возрасни маскота costumeDoctor маскота костим бесплатен превозот

DEN 4368.00
DEN 6720.00
-35 %
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата Продавница!! Оригиналниот Материјал : Усвојување oversea пена мувла (исто така наречен и високо-квалитетни Styrofoam); Гравирање со прецизност мувла, квалитетот и испорака брзина е загарантирана. Карактеристики : мала тежина, удобно носење, добра пропустливост и со јасен поглед; Тоа може да се спротивстави на дожд, победи и судир, и може да се користи за долго време; Тоа е специјално дизајнирана за надворешна трговија со малку жалбата; На облека е многу погодна за квалитет на надворешната трговија; во меѓувреме испорака може да се гарантира без да се оштети. Производ Висина Големина : S : 160 CM-170 CM M : 170 CM-175 CM L : 175 CM-180 CM XL : 181 CM-185 CM XXL : 185 CM-190 CM XXXL : 190 CM-200 CM Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Превозот : 1.Тежина на костимот е околу 5-6kg. 2.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена. 3.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. 4.следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. 5.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. 6.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ќе се 7-15 работни дена, треба да ја плати превозот.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
15-45 работни дена Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
HY-00
Знаци:
Маскота Носии
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Половина
Знаци:
Цртан Лик Костимите
R

Тие исто така купуваат со овој производ