.

.

24 Компјутери/број 7 рачно изработени Големи Цврсти Два Слоја Лента Кожа Навиваат Лак Со конска опашка Држачот За Девојки Деца Коса Додатоци

24 Компјутери/број 7 рачно изработени Големи Цврсти Два Слоја Лента Кожа Навиваат Лак Со конска опашка Држачот За Девојки Деца

DEN 1432.00
DEN 2202.72
-35 %
Количина на стоки


Големина : Лак должина околу 4 инчи. Бесплатен Превозот За Светот
3.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
· 1. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Но вие не треба да ја потврдите вашата боја внимателно пред да го купат. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра.
Топло Совети :
1.
Chengna е коса додатоци производител од 2003 година. Обезбеди висок квалитет на производи со најдобра цена.
Ние се реализира најголем дел од успехот на клиентите. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.
сјајот на косата лакови со клипови
мини лакови за коса
Име на производ : 24 Компјутери/број 7" рачно изработени Големи Цврсти Два Слоја Лента Кожа Навиваат Лак Со конска опашка Држачот За Девојки Деца Коса Додатоци
Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 2 компјутери во една многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.
Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .Ќе се добие целосна наплата ако ваша цел не се дојде во рамките на времето за испорака што ветија од Chengna.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Во исто време, ние, исто така, ја прифатите дојдовен примерок обичај.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Chengna онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
CN
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
HBW-1607096
Headwear:
Коса Додатоци
Лак за коса:
Лак
што навиваат лак :
голема коса, лак
голем лак:
кожа лак
кожа навиваат лак:
моден лак
Голем Навиваат Лак:
што навиваат лак со еластичен
цврста коса, лак :
солидна навиваат лак
што навиваат лак за девојки:
девојки навиваат лак
рачно изработени навиваат лак:
што навиваат лак со еластичен
кожа коса додатоци:
коса додатоци со еластичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ