.

.

2/3/4/5/6/8/10мм месинг цевка занитвам се справи со нож острат камен се справи со месинг бар

2/3/4/5/6/8/10мм месинг цевка занитвам се справи со нож острат камен се справи со месинг бар

DEN 191.52
Количина на стоки

детали за производот
дувачкиот цевка може да не се справи со занитвам , или правење на сите видови на фенси мозаик занитвам
цена decumbens е 10cm долго monovalent
2x1mm значење : Надворешниот diamter 2mm , внатрешен дијаметар 1mm
Ве молиме да ми кажете која големина ти треба

боја:
3x2mm, 10x8mm, 2x1mm, 6x4mm, 5x4mm, 8x6mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Дувачкиот цевка
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Sy алатки
Тип:
2/3/4/5/6/8/10мм
Сечилото Материјал:
2/3/4/5/6/8/10мм
Рачка Материјал:
2/3/4/5/6/8/10мм
Место на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ