.

.

IMAK Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Калено Стакло Целосно Покривање со Заштитен Филм Екран Заштитник За Redmi Забелешка 5 Глобална Верзија

IMAK Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Калено Стакло Целосно Покривање со Заштитен Филм Екран Заштитник За Redmi Забелешка 5 Глобална

DEN 239.52
Количина на стоки


IMAK Xiaomi Mi6 X Калено Стакло Xiaomi Mi 6 X Чаша Полна Покрие Заштитна Фолија за Екран Заштитник За Redmi Забелешка 5 Про

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
imak
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Со Мало Пакет:
Yes
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
iMak Стакло
функција 1:
Целосна Покриеност
Карактеристика 2:
9H 2.5 D
Компатибилен Модел:
за Xiaomi Mi6X
R

Тие исто така купуваат со овој производ