.

.

Галакси 987 Јапонски penhold сечилото + 61second Молња ДС LST Гума за тенис на маса рекет Јапонски Penhold ЈС

Галакси 987 Јапонски penhold сечилото + 61second Молња ДС LST Гума за тенис на маса рекет Јапонски Penhold ЈС

DEN 1113.00
DEN 1294.08
-14 %
Количина на стоки


ДОЛАРИ, 15.42
Галакси 987 Јапонски penhold сечилото + 61second Молња ДС LST Гума за тенис на маса рекет
Собрани ! само еден црвено гумени веќе биле залепени на овој сечилото foreside. Тоа е една заврши рекет кога ќе се добие објект.
Сепак, ако сакате една црна гума на овој сечилото foreside, ве молиме порака вашето барање, кога купувате, во спротивно јас ќе испрати рекет со ЦРВЕНО гумени на foreside за вас наскоро.
Сечилото : Yinhe Галакси 987 Јапонски Се Справи Со Тенис На Маса Сечилото
Тип : Брз-Напад
Брзина : 10
Контрола : 6
Ply : 5
Дебелина : за 8.0 mm±0.2 мм
Тежина : околу 88g±5g
Се справи со : ЈС
Овој нож површината и да се справи ЛОГОТО употреба се два вида на различни слики, но ножот е иста.
Гума :
61second Молња ДС LST Pips-Во Тенис на Маса гума со сунѓер
Супер светло
Супер меки
Супер вулгарен
МОЛЊА ДС LST е Нов тип на професионалниот тенис на маса гума која е дизајнирана посебно за играчи кои сакаат супер светло, супер меки и супер вулгарен rubbers. Таа донесува најнапредна во Светот мозолчиња структура & гума површински третман технологии, па тоа е полесни 8-15g од заеднички rubbers и има многу супериорен мекост и ултра tackiness. Високата вискозност гума со добра флексибилност сунѓерот може да се создаде совршена контрола и се вртат кога exerting напад.
Контрола : 10
Спин : 11
Брзина : 12
Сунѓерот боја : жолта
Сунѓерот Дебелина : 2.2 mm /2.0 mm /1.8 mm /1.5 mm
Ако имате посебни барање за сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.
Оваа цена е само за ЕДЕН рекет !
Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак :
1. Сечилото не е во оригиналниот сандак кога тоа е испратените, но тоа е добро спакувани за да се дозволи безбедно да пристигнат.
2. Ако имате потреба од неговата оригинална сандак, ќе мора да плаќаат за превозот цена (9 - 15 соодветно на тоа оригиналниот пакет
кутија е вистинска тежина) за оригиналните сандак, и ве молам дозволете ми да знам кога ќе понудата, ви благодариме.
Реден број во продавница : AAAAZH068
Галакси 987 сечилото продавница број : YH0001015
61second Молња ДС LST гума продавница број : 610004003

дното:
Чиста Дрво
Бренд Име:
61 ВТОР
Број На Модел На:
987 ; DS LST
Baseboard Слој Број:
5
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума:
Мозолчиња Во
Контрола Средства:
Јапонски Penhold (ЈС)
се справи со:
Јапонски Penhold (ЈС)
Продавница број:
AAAAZH068
Гума боја:
Црвена или црна
Тип:
Брзо-Напад
Дебелина:
за 8.0 мм+-0.2 mm
Ply:
5
Тежина:
about 88g+-5g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ