.

.

Jaderic Гроздобер Bodycon Здолниште со Висок Половината Жени Коленото Должина Молив Здолниште Plaid ОЛ Канцеларија Домот Здолништа Женска 2018

Jaderic Гроздобер Bodycon Здолниште со Висок Половината Жени Коленото Должина Молив Здолниште Plaid ОЛ Канцеларија Домот Здолништа

DEN 628.00
DEN 1142.40
-45 %
Количина на стоки


10410557

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Акрилик,Жакард
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
gezi
Стил:
Формално
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Бренд Име:
JADERIC
Шаблон Тип:
Plaid
R

Тие исто така купуваат со овој производ