.

.

Бесплатен Превозот Прилагодено 58MM Огледало keychain 100pcs,прифати ОЕМ Pin Значка Копчиња

Бесплатен Превозот Прилагодено 58MM Огледало keychain 100pcs,прифати ОЕМ Pin Значка Копчиња

DEN 4752.00
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Прилагодено 58 MM Огледало keychain
ОВА Е ЛИНКОТ ЗА ДОНЕСУВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ КОГА ЌЕ СЕ НАПРАВИ РЕД,
PLS НЕ ПЛАЌААТ ПРЕД ВАС И ПРОДАВАЧОТ СЕ ПОТВРДИ КОЛКУ ТОА.
Други Посебни Слој Филм за Значка :
Други Производи Цена :
ПРЕВОЗОТ
1. Овој Пакет бесплатен превозот е испраќање од DHL ,UPS-от,FEDEX ,ТНТ,EMS..
ние ќе ја користи еден од нив дали кој ќе го изберете.
2.Ќе го испратам во рок од 6 дена откако ќе се плати.
3.Сите Превозот цената не вклучува : Прилагодено Должност и Данок
4.Кога сте го добиле скршени пакет,pls Жалба до локалните Курирска компанија.
5.Време на испорака : по comfirm за 3-15days ,зависи од вашите цел количество.
по испрати
Answer : ___________________________ Note : (Прилагодено pin копчето значка)
Бидејќи тоа е прилагодено значка, ние не прифаќаме никакви враќање или надоместок. Но, ние ќе го потврди тоа со вас пред масовно производство,па pls потврдете ги кога ќе ви испрати слики на производи.
Значка На Одлуки
кориснички pin копчето значка со пластични или метални дното,Калај Значка машина за правење,копче за правење,DIY значка, Личност Прилагодено pin копчето значка

Бренд Име:
ЈАС L YEVOR
Тип:
Копчето огледало keychain
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ