.

.

Трговија на големо 7-8-мм природните слатководни бисер рачно изработени плетење хривнија jewelr Бесплатен превозот

Трговија на големо 7-8-мм природните слатководни бисер рачно изработени плетење хривнија jewelr Бесплатен превозот

DEN 528.00
DEN 556.32
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо 7-8-мм природните слатководни бисер скапоцен камен рачно изработени плетење хривнија jewelr Бесплатен превозот
Листата На Специјално S/N
ZZL016 Големина
7-8мм Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
слатководни бисер рачно изработени плетење хривнија Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
Еден dib за 1 BUC Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
7-8mm
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
бисер
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ZZL016
Бренд Име:
SorcerKeeper
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Бело Злато
R

Тие исто така купуваат со овој производ