.

.

8мм Природни Pyrite Круг Монистра за модата, накит 5 насоки по многу Бесплатен Превозот

8мм Природни Pyrite Круг Монистра за модата, накит 5 насоки по многу Бесплатен Превозот

DEN 1590.00
DEN 1728.00
-8 %
Количина на стоки

67 /парче
10мм трговија на Големо шарени Кристал монета монистра 16 инчи по string Бесплатен превозот Полу-скапоцени камења лабава монистра US$ 7.00 /многу
5 парчиња / многу
Два Прстени Црвено Drusy Ахат Pendant Два Прстени Накит Конектор за DIY Мода Накит Одлуки 5 pc/многу Бесплатен Превозот САД$ 28.00 /многу
10 парчиња /.00 /многу
5 парчиња / многу
Сина Цреша Кварц 10мм Камен Кристал Круг Монистра 5 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 22.Ние ќе pack предмети професионално.00 /многу
5 парчиња / многу
Голем Круг МОНИСТРА 16mm Тигар Око Круг Монистра 16 инчи по влакно одговара Ѓердан Нараквици 5 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 50.
Задоволство Гаранција :
* Вашето задоволство е наш приоритет. Тоа обично трае 7-25 дена или повеќе за да се дојде. Само треба на слики или примероци. Каде и да живеете, објектот ќе ви стигне безбедно!
Испорака :
**Објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 1~2 работни дена по исплата е расчисти на продавачот страна.
Специјална Услуга :
Ако сте во потрага за некои посебни предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние сме добри во наоѓање на овие објекти за вас!
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Како превозот може да биде малку се разликува поради фактори како што се царината, превозникот рутирање, пакет сообраќај, и други непредвидени фактори.00 /многу
20 парчиња / многу
Голема Големина 14x40mm Vermilion Tibetian Dzi Камен Лабава Монистра 20 Парчиња по Многу Бесплатен Превозот САД$ 44.00 /многу
5 парчиња / многу
Полу Скапоцен Камен Круг Монистра 8мм Сонцето Камен Праска Moonstone 5 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 52.00 /многу
5 парчиња / многу
Висок Квалитет Мешавина боја Drusy Geode Ахат Pendant за DIY Мода Накит Ѓердан Правење 5 pc/многу Бесплатен Превозот САД$ 42.00 /многу
5 парчиња / многу
Висок Qualtiy 10 X30 MM Природни Lapis Lazuli Squar Форма Монистра Бесплатен Превозот САД$ 80.00 /многу
20 парчиња / многу
18x13 трговија на Големо шарени Кристал tear drop монистра 16 инчи по string Бесплатен превозот Полу-скапоцени камења лабава монистра US$ 7.
8мм Pyrite Круг Монистра
Dscription : 5strand по многу
Материјал
Pyrite
Боја
Како Слики
Големина 8мм
Повеќе Детали
40cm по влакно
Пакување : Стоки за испорака се спакувани во OPP вреќа прво,завиткани од меур торба, а потоа се стави во дебел картон.00 /многу
5 парчиња / многу
Голема Големина 14x40mm Црна Микс Вени Tibetian Dzi Камен Лабава Монистра 20 Парчиња по Многу Бесплатен Превозот САД$ 44.00 /многу
5 парчиња / многу
8мм Мат Оникс Круг Монистра Досадна Полиран Зелена Ахат Монистра за Модата, Накит Одлуки 5 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 30.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса.
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.67 /парче
10x14mm трговија на Големо Шарени Кристал грутка монистра 16 инчи по string Бесплатен превозот Полу-скапоцени камења лабава монистра US$ 7. Ако објектот има квалитет прашање, ние ќе се разменуваат за добар квалитет (ако е достапна)или да ви даде надоместок.00 /многу
5 парчиња / многу
Сина Тигар Око Камен 10мм Круг Монистра за Модата, Накит Одлуки 16 инчи по влакно 5 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 46.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Flourishbeads
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
круг монистра
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ