.

.

2013 Нов Велосипед велосипед Топлинска РУНО BALACLAVA ХУД ПОЛИЦИЈАТА СВАТ СКИ МАСКА

2013 Нов Велосипед велосипед Топлинска РУНО BALACLAVA ХУД ПОЛИЦИЈАТА СВАТ СКИ МАСКА

DEN 530.00
DEN 623.52
-15 %
Количина на стоки


Опис :
1. Сосема Нов и Никогаш не се користат во
2. Ве заштити од Outdoor Спортови во Ладно време
3. Целосна Лицето и Вратот Покриеност Дизајн
4. Мека, Предупредуваат и Удобни Материјали
5. Материјал : 100% Полиестер
Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 x ТОПЛИНСКА РУНО BALACLAVA
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
Меѓународни Налози
Ве молиме да ги содржи следниве Информации со твоите плаќање
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
- Се комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
- За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена.
За Повратни Информации
• Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
• Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.

Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
47456
R

Тие исто така купуваат со овој производ