.

.

Smart Случај За Amazon Kindle Paperwhite 1/2/3 6 Случај Покрие Capa за Kindle Paperwhite 6inch Funda Таблета СТП Кожа Школка

Smart Случај За Amazon Kindle Paperwhite 1/2/3 6 Случај Покрие Capa за Kindle Paperwhite 6inch Funda Таблета СТП Кожа Школка

DEN 383.00
DEN 547.20
-30 %
Количина на стоки

Smart Поттикне Покритие за Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3 2015 6 Случај за Kindle Paperwhite 6inch Funda Таблета Школка
Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет.

Број На Модел На:
за Amazon kindle paperwhite 1 2 3
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
PYUNRU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Апликацијата Лаптоп Големина:
6
Модел Компатибилност:
за Amazon kindle paperwhite 1 2 3
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Материјал:
кожа
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
5 Модели Слики Случај
Материјал:
Силикон +СТП Кожа
CP1:
Школка Capa Став Carcasafor Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3
CP2:
Casefor Amazon Kindle Paperwhite 1 2 3
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ