.

.

2 парчиња Висока Моќност Мини Големина КРИ XBD Чипови 40W H3 LED Магла Светлина 12V 24V автомобил светилки drl светлина светилка автомобил осветлување бела

2 парчиња Висока Моќност Мини Големина КРИ XBD Чипови 40W H3 LED Магла Светлина 12V 24V автомобил светилки drl светлина светилка

DEN 1097.00
DEN 1370.88
-20 %
Количина на стоки


Висока Моќност Мини Големина КРИ XBD Чипови 40 W H3 LED Магла Светлина 12 V 24 V автомобил светилки drl светлина светилка автомобил осветлување бела
Новиот дизајн на Висока Моќност Led Сијалица
Постојана Валута LED Драјвер Transforer Со заштита од преоптоварување
Краток спој заштита и во текот температура заштита Висока светла бела светлина
Напон : 9-24v Боја : супер бела Led чип : 8pcs кри чипови потрошувачка на Енергија : 5w Осветленост : 600 LM Liftspan : 65,000 часа Приклучок тип : H3 Дијаметар : 11mm Должина : 39mm(вклучувајќи socket) за Користење : за магла светлина, Дење работи светлина Ниска потрошувачка на енергија. Лесна инсталација, само plug & play. Мала тежина, долготрајни. Директна замена на старите светилки со вжарено(без жици)
Плаќање :
1>.Ние прифаќаме Alipay
2>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.
2>.Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Испорака :
1>.Воздухот mail : Генерално 15-30 дена да се во светот.
2>.Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Гаранција&Враќање :
1>.Ние ги доставуваме 1 години гаранција за сите наши објекти.
1>.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Многу благодарам!

Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
H3
Бренд Име:
yobuyyowin
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Температура На Боја:
6000K
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Wattage:
40w
R

Тие исто така купуваат со овој производ