.

.

Chiffon Цвет Појавување На Сатен Цвет Sash Породилно Sash Појас Luxe Sash QueenBaby

Chiffon Цвет Појавување На Сатен Цвет Sash Породилно Sash Појас Luxe Sash QueenBaby

DEN 312.00
Количина на стоки


Добредојдовте На нашата продавница.
Овој оглас е за убави бебе девојка sash појавување headband.
Ќе добиете 1pcs во 1 многу.
Боја, како што се гледа на фотографијата.
Copyright 2012 Queen Baby Сите Права Се Задржани. Оригинален дизајн со Queen Baby. PLS НЕ ГО КОРИСТЕТЕ ИЛИ КОПИЈА!!

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QueenBaby
Материјал Состав:
Сатенски
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
QB5A12
Тип:
Косата Панделки
Материјал:
Полиестер
боја:
микс
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Појас Должина:
180cm
Појаси Големина:
една големина
R

Тие исто така купуваат со овој производ