.

.

300pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Празно Печат Ознака Приврзоци 20x10x1mm Дупка: 2mm

300pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Празно Печат Ознака Приврзоци 20x10x1mm Дупка: 2mm

DEN 806.00
DEN 1151.52
-30 %
Количина на стоки


304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Приврзоци
Големина : за 20mm долго, 10мм широк, 1mm дебели, дупка : 2mm.
304 Нерѓосувачки Челик е потребно високо полски и има сјај слична на sterling silver. Тоа останува светла и сјајна за години на долго се носат. Тоа може да бидат заменети со куки, jumprings, и пиновите да се earring, нараквици и така натаму.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-Q109
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
овална
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Обликот:
овална
единица:
300pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ