.

.

10pcs/многу WG1300-B0 CC3000 WIFI модул 802.11 b / g (TCP / IP вградени)

10pcs/многу WG1300-B0 CC3000 WIFI модул 802.11 b / g (TCP / IP вградени)

DEN 9638.40
Количина на стоки


WG1300-B0 CC3000 WIFI модул 802.11 b / g (TCP / IP вградени)

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Бренд Име:
Достоен Електроника
R

Тие исто така купуваат со овој производ