.

.

Бесплатен Превозот AC Адаптер DPF200 AC-DPF200 за Sony Дигитална Фото Рамка, СОПИРАЧКИ-X1000 СОПИРАЧКИ-V1000 СОПИРАЧКИ-V800 СОПИРАЧКИ-V100

Бесплатен Превозот AC Адаптер DPF200 AC-DPF200 за Sony Дигитална Фото Рамка, СОПИРАЧКИ-X1000 СОПИРАЧКИ-V1000 СОПИРАЧКИ-V800 СОПИРАЧКИ-V100

DEN 758.00
DEN 758.40
-0 %
Количина на стоки

Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Бесплатен Превозот AC Адаптер DPF200 AC-DPF200 за Sony Дигитална Фото Рамка, СОПИРАЧКИ-X1000 СОПИРАЧКИ-V1000 СОПИРАЧКИ-V800 СОПИРАЧКИ-V100 Пакет(секој сет)вклучува : 1x AC-DPF200 моќ AC полнач за батерии 1x кабелот за Напојување (ние обезбеди САД / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА power plug, според вашите барања)
Карактеристики Лесни Адаптер - Обезбедува енергија кога е потребно 100-240 Volts - World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 12 Нога Конектор Кабел - Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени 24 месеци налог
Спецификации :
Интелигентни чип во внатрешноста
Излез Заштита : Заврши OVP, OCP, SCP Заштита :
OVP : во Текот Напон Заштита излез
OCP : во Текот Тековната излез Заштита
SCP : излез Краток Спој Заштита
Висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија
Во голема работна состојба
Безбедност на Одобрување : CE, УЛ, CCC, Ro HS
Состојба : Нова. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Вашата пет ѕвезди позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. За AC адаптер Приклучок. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2). НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4).
Нашите предности Ние сме една од водечките добавувачи за моќ производи во Кина, ние нудиме висок квалитет на производи со 1 година гаранција; Ние се задржи на акции за повеќето од нашите производи, ние се носи на многу мали MOQ за клиентите; Мали цел количина, но фабрика цена, Брза испорака;
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. Ако не го добиете вашиот пакет во 30 дена, ве молиме љубезно ве молиме да се јавите во вашата локална поштата или контактирајте со нас, тогаш ние ќе ги провери тоа за вас.

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
RingTeam
Употреба:
Набљудувачите,CD Плеер,Префрлување
Излез Тип На:
DC
Број На Модел На:
US
Излезниот Напон:
DC 8.4 V
На текст:
AC 100-240V 50/60Hz
Број На Модел На:
AC-DPF200
Употреба:
Камера / Видео Камера
R

Тие исто така купуваат со овој производ