.

.

Бесплатен Превозот Девојка Латинска Танц Здолниште Sequined Деца Латинска Здолниште Балет Танц Облечи Деца Латинска Танц Фустани За Продажба

Бесплатен Превозот Девојка Латинска Танц Здолниште Sequined Деца Латинска Здолниште Балет Танц Облечи Деца Латинска Танц Фустани

DEN 679.00
DEN 714.72
-5 %
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Девојка Латинска Танц Здолниште Sequined Деца Латинска Здолниште Балет Танц Облечи Деца Латинска Танц Фустани За Продажба
Детето Големина На :
Детето Големина x XS 110# одговараат за 110cm
Детето Големина XS 120# одговараат за 120cm
Детето Големина S 130# одговараат за 120-130 cm
Детето Големина M 140# одговараат за 130-140 cm
Детето Големина L 150# одговараат за 140-150 cm
Детето Големина x L 160# одговараат за 160 см

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
латинска танц облечи
Име:
Латинска Танц Фустани За Продажба
R

Тие исто така купуваат со овој производ