.

.

TRACYSWING ААА Циркони Микро Инлеи Мода Нараквици & накит за жените тенка црвена нишка string јаже Шарм Коњ Ти-130569

TRACYSWING ААА Циркони Микро Инлеи Мода Нараквици & накит за жените тенка црвена нишка string јаже Шарм Коњ Ти-130569

DEN 304.80
Количина на стоки


Должина:
20cm
Бренд Име:
TRACYSWING
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Бар Поставување
Обликотшема:
Пердув
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Th-130569
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
siae:
2.7 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ