.

.

Бесплатен Превозот! 1212AM FT2232HL главниот одбор USB2.0 податоци со висока брзина стекнување одбор 40MBYTE / S

Бесплатен Превозот! 1212AM FT2232HL главниот одбор USB2.0 податоци со висока брзина стекнување одбор 40MBYTE / S

DEN 1326.00
DEN 1560.00
-15 %
Количина на стоки


Бесплатен Превозот! 1212 AM FT2232 HL главниот одбор USB2.0 податоци со висока брзина стекнување одбор 40 MBYTE / S
Модел : FT2232 HL Бренд : FTDI Локација : United Kingdom Краток Опис : USB 2 порт пак чип, високо-брзински пренос на податоци Детали : Тоа може да се постигне и USB за да сериски UART, FIFO, Бит-Bang IO интерфејс, и исто така, може да биде наречен MPSSE, I2 C, JTAG и SPI автобус. 1, внатрешниот чип интегрирани моќ-за ресетирање коло, и заштеда на трошоци. 2, внатрешната интеграција ниво shifters, па ИО ниво на поддршка 5 V и 3.3 V. 3, преку plug-in EEPROM и чување конфигурација за IO USB ВИД и ПИД. 4, нуди голем број на оперативниот систем возачи, како што се Windows OS, Mac OS, Windows CE, Linux.
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ