.

.

Бесплатен превозот 80см магаре кукла магаре кадифен играчки добра како подарок мека полнети играчки

Бесплатен превозот 80см магаре кукла магаре кадифен играчки добра како подарок мека полнети играчки

DEN 1776.00
Количина на стоки


Бесплатен превозот 80см магаре кукла магаре кадифен играчки добра како подарок мека полнети играчки
големина : 80см

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
80см
Големина:
50cm-1m
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
сива
Материјал:
Памук
Форма:
кадифен играчки
Животни:
магаре
Тема:
мека полнети играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ