.

.

Бесплатен превозот 65cm магаре кукла магаре кадифен играчки добра како подарок мека полнети играчки

Бесплатен превозот 65cm магаре кукла магаре кадифен играчки добра како подарок мека полнети играчки

DEN 1152.00
Количина на стоки


Бесплатен превозот 65cm магаре кукла магаре кадифен играчки добра како подарок мека полнети играчки
големина : 65cm

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
65cm
Големина:
50cm-1m
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
сива
Материјал:
Памук
Форма:
кадифен играчки
Животни:
магаре
Тема:
мека полнети играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ