.

.

Трговија на големо 7-8мм Freeform Чакал Природни Amazonite Камен Грутка Лабава Монистра Влакно 34 Ѓердан Хривнија DIY Изработка на Накит

Трговија на големо 7-8мм Freeform Чакал Природни Amazonite Камен Грутка Лабава Монистра Влакно 34 Ѓердан Хривнија DIY Изработка

DEN 223.00
DEN 234.72
-5 %
Количина на стоки

Имаме доволно снабдување.com
EMS
За 5-10 дена
www.
Трговија на големо 7-8мм Freeform Чакал Природни Amazonite Камен Грутка Лабава Монистра Влакно 34" Ѓердан Хривнија DIY Изработка на Накит
Листата На Специјално
S / N
09055
Големина
7-8 мм ( 1 инч = 25.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен .com
DHL
За 5-10 дена
www. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас.4 mm )
Тежина
xx g (1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Amazonite Камен Лабава Монистра Влакно 34" (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас . Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Тоа ќе биде многу ценет. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally. Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. Ви благодариме за вашиот бизнис. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит .
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
7-8mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
xx g
Број На Модел На:
09055
Бренд Име:
SorcerKeeper
is_customized:
Yes
Камен:
Amazonite
R

Тие исто така купуваат со овој производ