.

.

острилка Merals абразивни паста merals полирање паста хром оксид зелена абразивни паста хром оксид зелена полирање паста

острилка Merals абразивни паста merals полирање паста хром оксид зелена абразивни паста хром оксид зелена полирање паста

DEN 287.52
Количина на стоки


Тежина 160g околу зелена Боја

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
метал полирање
Големина:
160g
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ