.

.

FILBAKE 1PCS 8 Дупки Силикони Торта Калапи Круша Форма Габи За Печење Украсување Десерти Алатки Чоколадо Мраз Мувла

FILBAKE 1PCS 8 Дупки Силикони Торта Калапи Круша Форма Габи За Печење Украсување Десерти Алатки Чоколадо Мраз Мувла

DEN 363.00
DEN 448.32
-19 %
Количина на стоки


Материјал : Храна Безбедно Силикони
Боја : Бела
Големина : 29.5 cm*17cm*7cm
Пакет Содржи : 1*Силикони Modle
-40 целзиусови степени до + 230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта;
слатки продавница.
(1) употребата на високо-квалитетни силиконски материјал,
(2) не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.
(3) може безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер.
(4) лесно да се справи.
поради природата на меки силиконски
Ве молиме дозволете ни да има никаква контрола над големината на грешка
моли се извини
пакување; 1 парчиња
нашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,
ве молиме, напишете до нас, ние се најдобро решение за вас!

Бренд Име:
FILBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2690X
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Силиконски Калап Торта Алатки
Објектот:
Силиконски Калапи за Торта Декорирање
Обликот:
круши во облик на
Материјал:
Силиконски Калапи Пан Торта
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап
Додатоци Се Вклучени:
1* Круши Во Облик На Силиконски Калап За Печење
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
R

Тие исто така купуваат со овој производ