.

.

5pcs Rasta Пријателство Нараквици WRISTBAND Памук, Свила Реге Јамајка Сурфер Boho Можете да Изберете Стил Влакно Нараквици

5pcs Rasta Пријателство Нараквици WRISTBAND Памук, Свила Реге Јамајка Сурфер Boho Можете да Изберете Стил Влакно Нараквици

DEN 228.00
DEN 268.80
-15 %
Количина на стоки


4. станот зелена,црвена,жолта една големина ( 16cm плетенка шема должина , 10-11cm вратоврска мозок )
Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат.Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B0160
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
LEZAM
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Никој
Функција:
Декорација
боја:
rasta боја
Број На Модел На:
пријателство хривнија
Должина:
adjustable
R

Тие исто така купуваат со овој производ