.

.

14*20cm Транспарентен Водоотпорен Перница Преносни Патна Торба Јасно Патент Печат Козметички Шминка, Облека, долна облека за Складирање Пакување Торбичка

14*20cm Транспарентен Водоотпорен Перница Преносни Патна Торба Јасно Патент Печат Козметички Шминка, Облека, долна облека за

DEN 1008.00
Количина на стоки


Детали За Производот
Големина : 14*20cm (5.5*7.9")
Материјал : Пластика
Боја : Транспарентна
Тип : Патент слајд печат
Функција : Овие кеси се трајни, преносни, еко-пријателски, водоотпорен и мултифункционален.
Примена : Најдобро за пакување облека, долна облека, патување стоки, како што се козметика, крпа, паста, четка за заби, итн.
Ве молиме Имајте во предвид : складирање кеси со дупка удирани со тупаници од лево дното
Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Тип:
Складирање Кеси
Капацитет:
120ml
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
14*20cm
Дебелина:
8 жица
Производот:
складирање торба
Спецификација:
14*20cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ