.

.

аква zorbing топки за продажба

аква zorbing топки за продажба

DEN 17280.00
Количина на стоки


гумени вода zorbing топката надувување zorbing топката надувување топка
Бренд
Tunki Играчки
Материјал
0.8 мм ПВЦ која е оган retardant и вода-доказ,
Големина
2.5 m дијаметар или прилагодено.
Боја
Како слика или прилагодено.
Контрола на квалитет
1. гумени вода zorbing топката надувување zorbing топката надувување топката се заварени со нашите топло-воздух заварување машина, кога тие се во процес.
2, Сите херметички гумени се опремени со притисок олеснување вентили
за да се спречи преку инфлацијата во текот на инфлацијата или за време на жешките температури.
3, Професионални дизајнери и производство на членовите на персоналот и
првиот-класа опрема.
MOQ
1 Парче
Пакување
Висока јачина на ПВЦ церада торба .
Употреба
За воден парк, изнајмување бизнис, забавен парк, семејството употреба, училиште,
и други комерцијални цели бизнис, маркетинг,
клуб, отворено активност, препродава, изложба итн.
Shippig начин
Од страна на морето, со авион или од express.
Гаранција
1 година.
Сертификат
CE, УЛ, EN71, ROHS, SGS итн.
Печатење
Дигитално печатење, печатење на екран или рака печатење.
Додатоци
поправка колекции, CE/UL пумпа
Рок на плаќање
Т/T, Western Union или Пари Грам
Време на испорака
2-3 дена по добивањето 50% депозит.

Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
Број На Модел На:
TKZ
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
категорија:
zorb топка
R

Тие исто така купуваат со овој производ