.

.

висок квалитет 56029398AA 56029398AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сензори за Притисок за Chrysler Градот Земја Jeep Grand за Cherokee Dodge

висок квалитет 56029398AA 56029398AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сензори за Притисок за Chrysler Градот Земја Jeep Grand за Cherokee Dodge

DEN 576.00
Количина на стоки

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. OEM/ODM акции Акции имаат тест
тестирани Исто како вистински
висок квалитет 56029398 AA 56029398 AB TPMS СЕНЗОР Гуми Сензори за Притисок за Chrysler Градот Земја Jeep Grand за Cherokee Dodge
Апликација за Chrysler Градот & Земјата Jeep Grand Cherokee Dodge
одговара за Chrysler; 300; 2012-2015; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Chrysler;300; 2011 одговара за Chrysler;Градот & Земјата Ван; 2015-2011 одговара за Dodge;Предизвикувач; 2015-2010; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Dodge;Држачи; 2012-2015 одговара за Dodge;Држачи; 2011-2010; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Dodge;Durango; 2015-2011 одговара за Dodge;Големиот Караван; 2015-2011 одговара за Dodge;Патување; 2015-2011 одговара за Dodge; Ram4500 HD; 2012-2013 одговара за Dodge; Ram5500 HD; 2012-2013 одговара за Dodge; Ram Series Пикап; 2012-2013 одговара за Dodge; Ram Series Пикап; 2011-2010; W/Гума Матични Snap-in Сензор одговара за Fiat; 500;2015-2012 одговара за Џип;Grand Cherokee; 2015-2011 одговара за Џип;Wrangler; 2013-2014 година (433 MHZ само)
Превозот Услови . За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување. Ви благодариме за вашето разбирање.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др. Превозот Време за Сите објекти ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#. Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни. Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници) Услови & Состојба На објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни. Гаранција Гаранција : 1 година само за нови Делови и да не ги КОРИСТИ Клиент на Задоволително ниво Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Име На Модел:
56029398AA 56029398AB
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
1mm
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
56029398AA 56029398AB
Специјални Функции:
56029398AA 56029398AB
Објектот Висина:
1mm
Објектот Должина:
1mm
Напон:
12V
R

Тие исто така купуваат со овој производ