.

.

30 Мрежа Најдобра Цена Отворот 0.85 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

30 Мрежа Најдобра Цена Отворот 0.85 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

DEN 3420.00
DEN 3600.00
-5 %
Количина на стоки

Ви благодариме за разбирањето! Anping Ofolan Метална Жица Mesh Производство Копродукции,Ltd Додадете : Број 324,Shenwu Индустриски Парк,Hengshui,Hebei,Претставник на КИНА Тел : +86-318-8066682 Факс : +86-318-8066569 М.85 mm Мрежа Големина Ширина&Должина : 10cm*100/тркалаат Титаниум Карактеристики 1,ниски густина&висока јачина На густина на Титаниум метал е 4. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress. Превозот 1. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот.8% Жица со Дијаметар : 0. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days.25 mm Отвор Големина : 0.25 mm Отвор 0. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
2,силни анти-корозија
Висока чистота титаниум мрежа во силна корозивни средина,се формира слој на компактен оксидација филм со добра адхезија и инерција на површина,генерирање passivation феномен,па заштита на решетката да не биде corroded.
Титаниум Апликации : aerospace,воена,бродоградба, хемиски машини,висока температура вакуум опрема,електрична енергија,вода desalination,медицински и други области. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата.
30 Мрежа Најдобра Цена Жица Кол 0. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. во зависност од дестинацијата.
Слики :
Спектрална анализа на Материјал и сертификат : Купување референтен стандард : 1.На титаниум жица крпа ќе се покаже поголема отпорност на корозија како особено во seawater, влажни хлор,chlorite и hypochlorite решение,азотна киселина,chromic acid,метал хлориди и органски соли.85 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Fillter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm
Титаниум жица mesh Детали : Собирање на титаниум мрежа| титаниум electrode мрежа|титаниум Батеријата жица mesh 30 мрежа titainum жица mesh Одделение : Gr1/Gr2 Чистота : чистотата на жица може да достигне над 99. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.

Број На Модел На:
30 Мрежа
Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Материјал:
титаниум челик
Материјал:
Титаниум Electrode Мрежа
R

Тие исто така купуваат со овој производ