.

.

Гранка Машина Почетник Бонсаи Алатки Конкавна Машина Директно Работ Машина 205 Mm (8)

Гранка Машина Почетник Бонсаи Алатки Конкавна Машина Директно Работ Машина 205 Mm (8)

DEN 1152.00
Количина на стоки


Бренд Име:
TianBonsai
Функција:
Долго Должина
Број На Модел На:
BBT-05
Материјал:
Метал
По завршувањето:
Не Обложена
Pruner Тип:
Наковалната
Кастрење Алатка Тип:
Гранка Машина
квалитет:
Стандард За Квалитет
Материјал:
3Cr13 Нерѓосувачки Челик
Се Сече На Работ Цврстина:
HRC50
Површина Подготовка:
Песок Хром
Вкупна Должина:
205 mm (8)
R

Тие исто така купуваат со овој производ