.

.

За Asus Zenfone Зум ZX551ML LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Целосна Собранието За ZX 551 ML Црна/Бела

За Asus Zenfone Зум ZX551ML LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Целосна Собранието За ZX 551 ML Црна/Бела

DEN 1029.00
DEN 1224.48
-16 %
Количина на стоки


боја:
Црна, Бела
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Број На Модел На:
За zx551ml
Бренд Име:
ASUS
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
ASUS
Големина:
5.5 inch
Број На Модел На:
За asus zx551ml
функција 1:
за zx551ml lcd
функцијата 2:
за zx551ml екранот
Функција 3:
екранот zx551ml
Функцијата 4:
за asus zx551ml екранот
QC:
Тестирање Пред Превозот
Гаранција:
6 месеци
време на испорака:
1-2 работен ден
Пакување:
Antistatic кеси+Меур кеси+Количка
R

Тие исто така купуваат со овој производ