.

.

Гроздобер Сребро Алуминиум Flowe Hummer Затворач За Накит Одлуки Наоди Хривнија Занаети Додатоци DIY Подароци 12*23mm 100PCS Z2802

Гроздобер Сребро Алуминиум Flowe Hummer Затворач За Накит Одлуки Наоди Хривнија Занаети Додатоци DIY Подароци 12*23mm 100PCS

DEN 455.00
DEN 541.92
-16 %
Количина на стоки


Трговија на големо Мода Антички Бронза Гроздобер Шарм Прекрасна Мини Срцето Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 200pcs 8*10мм Z495 US$ 15.99 /многу
200 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Антички Бронза Гроздобер Шарм Прекрасна Filigree Опрема Линк Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 100pcs Z492 US$ 25.99 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Антички Бронза Гроздобер Шарм Убави Дебели Писмо "Љубов" Конектор DIY Накит Бесплатен Превозот 60pcs Z486 US$ 15.99 /многу
60 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Антички Бронза Гроздобер Шарм База Settings 16mm Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 60pcs Z483 US$ 15.99 /многу
60 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Бронза Гроздобер Шарм Filigree Круг Дрво Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 100pcs 20*23mm Z496 US$ 19.99 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Антички Бронза Гроздобер Шарм База settings 10мм Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 100pcs Z490 US$ 15.69 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Антички Silvers Гроздобер Шарм Дебели Черепот Водител на Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 30pcs 33*50mm Z499 US$ 19.99 /многу
30 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Бронза Гроздобер Шарм Прекрасна Мини Ѕвезда Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 200pcs 10*12mm Z498 US$ 15.99 /многу
200 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Сребро Карма Збор Круг Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 19mm Z2000 US$ 26.99 /многу
100 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Сребро Цилиндар Кауција 5x10mm Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 200pcs Z1998 US$ 18.99 /многу
200 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Сребрена Топка "ДА" Азбука Прстени За Жена DIY Бесплатен Превозот 50pcs 18mm Z1970 US$ 12.79 /многу
50 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Бронза 12 Хороскопски Констелација Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 144pcs Z1989 US$ 28.99 /многу
144 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Сребро 5-Лист Цвет Шарм Изолација Монистра DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 500pcs 8мм Z1983 US$ 19.99 /многу
500 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Сребро Симпатична Слон Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 13*15mm Z1993 US$ 13.99 /многу
100 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Сребро Алуминиум Симпатична Едрење Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 20*28mm Z1992 US$ 27.99 /многу
100 парчиња / многу
Supernova Продажба Модни Гроздобер Бронза Азбука Писмо Коцка Изолација Монистра DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 200pcs 7mm Z1985 US$ 28.99 /многу
200 парчиња / многу
Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 100pcs
Страна : микс MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Одговара Нараквици Ѓердани Накит Наоди
Производ Карактеристики:
Нови
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ