.

.

ЦРВЕНО ВАЗНА, 2 Панел Комбинација Ѕид Виси Платно Frameless Слики за Дома Спалната соба/Студија Соба/кафуле Декорација

ЦРВЕНО ВАЗНА, 2 Панел Комбинација Ѕид Виси Платно Frameless Слики за Дома Спалната соба/Студија Соба/кафуле Декорација

DEN 1574.00
DEN 1874.40
-16 %
Количина на стоки


Frameless водоотпорен памук платно сликарство/2 панели
Предмет : ЦРВЕНА ВАЗНА
Големина : 29*66cm
Примена : ѕид декорација за дневната соба/спалната соба/ходникот/студија соба/тоалет/кафуле/hotel/бар/ресторан

Рамка:
No
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
LNWP1393
R

Тие исто така купуваат со овој производ