.

.

Totipotent colloxylin 3m магарешки четка на brasen вода, четка

Totipotent colloxylin 3m магарешки четка на brasen вода, четка

DEN 3283.00
DEN 3648.00
-10 %
Количина на стоки

детали за производот 7-32
Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина - Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !

Апсорпција:
Четка Род Товарот:
>10kg
Пакување:
Со 2 Mopheads
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Се Справи Со Тип:
Телескопски
Отпорност На Корозија Одделение:
Одделение 1.0-1.9
Четка Главата Материјал:
Сунѓерот
Wringing Метод:
Виткање Тип
Тежина:
>6.1kg
Пареа На Вредноста На Функцијата:
No
Mophead Количина:
2
Пол Материјал:
Пластични
Дехидратација Го Оценувате:
90% -100%
Број На Модел На:
1532415
Тип:
Стегање Тип
Бренд Име:
HAPPYNICELADY
R

Тие исто така купуваат со овој производ