.

.

TL-W5MC1 Индуктивен Сензор за Детекција Switch 5mm DC 6-36V на 300mA NPN НЕ

TL-W5MC1 Индуктивен Сензор за Детекција Switch 5mm DC 6-36V на 300mA NPN НЕ

DEN 329.28
Количина на стоки

Име на производ Индуктивен Близина Switch Модел TL-W5 MC1 Теорија Индуктивен Сензор Жица Тип DC 3 Жица Тип (Црна, Кафена, Плава) Switch Изглед Тип Аголна Колона Тип Излез Тип на
NPN NO(Нормално Отворен) Откривање на Далечина 5mm Напон DC 6-36 V
Тековната Излез на 300m A Одговор Фреквенција 100 Hz Оперативни Температурата од -25°C до + 55°C Откривање на Објектот Железо LED Боја Црвена Вкупната Големина 3.1 x 1.8 x 1cm/1.2" x 0.7" x 0.4" (L*W*H) Кабел Должина од 110cm/43.3" Надворешен Материјал Пластика, Метал

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ