.

.

Лентата Завршува, Железо, Никел Слободни, Антички Бронза, 25mmx8mmx5mm, дупка: 1mm

Лентата Завршува, Железо, Никел Слободни, Антички Бронза, 25mmx8mmx5mm, дупка: 1mm

DEN 1170.00
DEN 1670.88
-30 %
Количина на стоки

барел
Никел Слободни Антички бронза и железо Малку Кауција. Притиснете дека "V" облик слот тогаш внатрешни заби се одржи лента безбедно. На врвот јамка се користи за да прикачите jumpring, затворач или други наоди
Големина : за 25mm долго, 8mm широк, 5mm дебелина, дупка : 1mm.
Цени на 1000pcs
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
25mmx8mmx5mm
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
E182Y-NFAB
Објектот Тежина:
1196g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метална боја:
античкиот бронза
Заврши:
никел слободни
Употреба:
Terminators
единица:
1000pcs
Материјал:
Железо
R

Тие исто така купуваат со овој производ