.

.

6 L Bazooka Екран - 1 Дијаметар , 1/2NPT, 16 Мрежа, се Протегаат хопс, SS304, Бесплатен Превозот

6 L Bazooka Екран - 1 Дијаметар , 1/2NPT, 16 Мрежа, се Протегаат хопс, SS304, Бесплатен Превозот

DEN 259.00
DEN 576.00
-55 %
Количина на стоки


Ние секогаш бродот на точка(а) во рок од 5 работни дена(сабота & Празник не се вклучени) по приемот на плаќање.
6"L Литургија Екран е сите нерѓосувачки челик mashing/врела литургија екран.
3 П : Кога сакам да растреситост купување, колку од трговија на големо цена?
О : Кога корисниците сакаат да масовно купување на, ве молиме слободно контактирајте со нас од страна на Aliexpress е-Маил, ние ќе ви даде најдобри pice.
Тоа трае околу 15-20 дена да брод од САД, Канада, Велика Британија, Австралија и Јапонија 20-30 работни дена во други земји. Инаку item(s) ќе се relist и неплатени случај ќе се разгледа.Ако за некои веројатно ПРИЧИНА да не се чувствуваат ние се заработени Postive Повратни информации, ве молиме да бидат слободни да контакт со Aliexpress е-Маил, Ние ќе комуницира што е можно побрзо да го реши СЕКОЈ проблем. com за многу други објекти.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 П : Како можам да се плати за мојата шопинг?
A : Ние прифати Зачувам само.1/2" ' Рѓосувачки MPT теми. 304 од не ' Рѓосувачки 16 мрежа екран. За кредитна Картичка е лесно да се направи исплата на Зачувам. Исто така, ние го прифаќаме прилагодено производ. Бидете сигурни дека ќе се согласите со времето за испорака пред купување.
Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до – не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
ПРЕВОЗОТ
Превозот време можеби под влијание од страна на Царинските задоцнување, одмор,настани или други несигурности.Item(s) ќе биде испорачуван се регистрирате воздух mail со следење на број.00 /парче
Weldless Bi-метал Термометар за Полнење 3"се Соочуваат & 4"Сонда, 1/2"MNPT, 0~220 F степен Homebrew Литургија US$ 15. Ние не можеше да гарантира пристигнување време.
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Зачувам само. Плаќањето треба да бидат испратени во рок од 5 дена по аукција крајот. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на точка(а). Прикачување на Вриење Екранот на Weldless spigot и литургија, и имаат одличен начин да филтер хопс да влезат во вашиот fermenter.00 /set
ДА, НИЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ! Ако имате било какви прашања на превозот цена, ве молиме да бидат слободни да контакт со Aliexpress е-пошта пред да ги купите item(s).
2 П : Дали item(s) превозот со следење на број?
A : Да, сите предмети вс превозот со следење на број, во секој ред, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ние ќе бидеме среќни да го реши секој проблем што е можно побрзо. Ако сакате да изберете кој било друг побрзо Изрази, ве молиме контактирајте ме пред купување.
Се ВРАЌА
Се враќа или размена се прифатени од повеќето НЕИСКОРИСТЕНИ предмети во рок од 14 дена од денот на приемот, но клиентите мора eto плати дополнителни превозот цена.
Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ние сме посветени на вашиот Postive Повратни информации по приемот на вашата исплата.

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бар Додатоци Тип:
хоп филтер
R

Тие исто така купуваат со овој производ