.

.

Mairuign Контрола Површината Игри Прекрасна Мачка Куче Насликани Оптички Табела Мат Overlock Mouse Pad Големи Компјутер XL 900 * 400 * 2mm

Mairuign Контрола Површината Игри Прекрасна Мачка Куче Насликани Оптички Табела Мат Overlock Mouse Pad Големи Компјутер XL 900

DEN 451.00
DEN 479.52
-6 %
Количина на стоки

Функција : може да се мијат Анти-лизга,Не Исчезнат,Совршен работ. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.99
/парче US $ 8. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.06
/парче US $ 9. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.99
/парче US $ 8. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.99
/парче US $ 8.99
/парче US $ 9. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.06
/парче US $ 8.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.99
/парче US $ 8.68
/парче
1.99
/парче US $ 8. Ви благодариме! 2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
da
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
XL
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини
R

Тие исто така купуваат со овој производ