.

.

50PCS Клучните Прстени, Keychains со Мешана Боја Змија СТП кожа Бендови Одговара 8мм Слајд Шарм, 8mm Слајд Писма

50PCS Клучните Прстени, Keychains со Мешана Боја Змија СТП кожа Бендови Одговара 8мм Слајд Шарм, 8mm Слајд Писма

DEN 1238.00
DEN 1439.52
-14 %
Количина на стоки


Оваа Ставка може да се прилагоди, можете да бараат од нас да се стави на слајд шарм или букви на тоа во зависност од вашата потреба. Цената ќе биде врз основа на различни букви и шарм. За одредена цена, ве молиме пратете е-мејл или порака да разговара со мене. Ви благодариме
Ако не треба да се стави на букви или шарм на бендот, тогаш цената е $29.99, можете да го купите директно, ние ќе ги испратите до вас, како е можно поскоро.
Опис : Модел : GZ-020 КОЛИЧИНА : 50 PCS Материјал : Цинк Легура & СТП Кожа Боја : Мешани Обоени Бенд Копче Прстен Големина : Прибл. 30ММ во Дијаметар , 2 MM во Дебелина, 14 MM во Вкупна Должина Бенд Големина : 8 MM во Ширина ,22mm во Должина Конверзија : 1inch=25.4 инчен или 1inch=0.0394 mm Состојба : 100% Сосема Нов
Ве молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА за да ги купат сите стоки што треба,
Системот ќе се комбинираат на превозот надомест automaticall y.
Објектите ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање. Предмети ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса . Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака. Без Превозот на Викенд и Јавни Празници. Во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена Да го велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена. На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање. Ако треба побрзо испорака(UPS), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни. Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.
Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек. f не биле целосно задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас. Ви благодариме за разбирањето!

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
MDNEN
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GZ-020
боја:
мешана боја
Материјал:
Цинк Легура+СТП Кожа
Количина:
50pcs
Клучни Прстен Големина:
Прибл. 30ММ во Дијаметар , 2MM во Дебелина, 14MM во Вкупна Должина
Бендот Големина:
8ММ во Ширина ,во Должина од 22mm
Конверзија:
[email protected]
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ