.

.

Титаниум завртки 10-24x5/8 Копчето Главата Хексадецимален 1/8 Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

Титаниум завртки 10-24x5/8 Копчето Главата Хексадецимален 1/8 Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

DEN 792.00
Количина на стоки


Имаме Титаниум завртки 10-24x3/8 10-24x1/2 10-24x5/8 10-24x3/4 10-24x1 во парк,Ti GR2.
Примероци се ANSI Титаниум завртки 10-24x5/8 Копчето главата 1/8 Хексадецимален возачот, Според ASME B18.3-2002, Ti GR2 СТР olished .
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Број На Модел На:
AMB 10-24x5/8 S1/8 Ti GR2
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Копче
1/8 Хексадецимален Возачот:
Копчето Глава
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ