.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1085 BUNNY СТИЛ ДОДАТОЦИ - УШИ, BOWTIE, МАНЖЕТНИ КОСТИМ HENS НОЌ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1085 BUNNY СТИЛ ДОДАТОЦИ - УШИ, BOWTIE, МАНЖЕТНИ КОСТИМ HENS НОЌ

DEN 398.00
DEN 442.56
-10 %
Количина на стоки

Опис На Производот
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1085 BUNNY СТИЛ ДОДАТОЦИ - УШИ, BOWTIE, МАНЖЕТНИ КОСТИМ HENS НОЌ
Забелешка : ние направи бесплатен превозот од Кина пост земе abut 25-60 дена да пристигне повеќето земји.,ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин, ПРЕКУ DHL,FEDEX IP, FEDEX ОДНОСНО.
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,пеколот bunny ,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.

Големина:
One Size
Извор:
cosplay костим
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
1085
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
Coldker
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
BUNNY СТИЛ ДОДАТОЦИ
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Velour
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Секси Носии
R

Тие исто така купуваат со овој производ