.

.

MAGICAL100pcs/многу МИНИ LED БАЛОН СВЕТЛИНА~ led мини партија светла

MAGICAL100pcs/многу МИНИ LED БАЛОН СВЕТЛИНА~ led мини партија светла

DEN 2640.00
Количина на стоки


LED БАЛОН СВЕТЛИНА~Водоотпорен led мини партија светла Светлина до вашиот посебна прилика со овие фантастични, лесен за употреба LED светла, кои ќе донесат голема ambianceall на свој на вашата специјална прилика. Овие светла може да се користи не само за партиите, туку и за многу други значења, како што се осветлувањето ќе растенијата лонци или можете дури и да ги користите како итен факел. Употреба на овие светла се неограничени, па нека вашите мисли одат дивите!! Овие одлични уникатен балон светла ќе додадете wow фактор за секоја Свадба, Ангажман партија,Диско, Кампување, Barbeque и каква било друга употреба која можете да ја користите вашата фантазија!
Тие едноставно одете во внатрешноста на балон (пред вас удар копии) и откако тоа е разнесено создаде одличен изглед на основните балон со тоа што сјај. (Не заборавајте да го вклучите пред дува балон up!!!) Функција
-Сосема нов & Висок квалитет.
-Лесно да се инсталира.
-Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.
-Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму. Спецификација :
-Напојува со 3 AG10 батерии (вклучени).
-Со јадица на дно, можете да вметнете или висат нив.
-3 батерии во секој led - заменливи, јамка за бесење, -on/off прекинувач : пресврт дното за да го вклучите/исклучите светлата
Големина : 0.5"W x 1.25"L
-Батерии : 3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа
- Боја : Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолта/портокал/теал/розова/виолетова/RGB (статични, не-што трепка) Pls ни кажете ,каква боја треба и количината сакате откако ќе се плати сметката.
Вклучени : 100pcs мини партија светла 3 x L736 H (LR41) батерии, Работат повеќе од 8 часа consistantly
** Балони НЕ се вклучени **
Карактеристики : една светла LED Вграден string јамка Водоотпорен Големина : 35mm x 11mm дијаметар Пресврт за да го вклучите/исклучите 1pc/пп торба. 100pcs/внатрешна кеса.

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Напон:
3V
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
Број На Модел На:
KS-BL-030
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Мини Партија светлина
Должина:
1.25inch
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
3pcs AG13 батерии
База Тип:
Круг
LED Светло бои:
Бела/топло бела/red/жолто/зелена/блу/розова/виолетова/теал/портокал/RGB
LED КОЛИЧИНА:
1pc LED сијалица
Тип На Батерија:
3 x 1.5 V LR41 во секој led, 8 часа+
Големина:
0.5W x 1.25L
Тежина:
4 грама
Функција:
Пресврт да trun/исклучување , Staic ,на стабилна, Без трепкање
Траење На Батеријата:
повеќе од 8 часа, доволно за било која партија или на свадба
Апликации:
се користи за балон , вазни, ајфеловата кула вазни,Флорални и centerpieces
Пакет:
1pc/пп торба, 100pcs/внатрешна кеса
R

Тие исто така купуваат со овој производ