.

.

машка мода овча волна едно парче кожа облека берберски Слободно руно крзнено палто кожа overcoat / М-XXL

машка мода овча волна едно парче кожа облека берберски Слободно руно крзнено палто кожа overcoat / М-XXL

DEN 6000.00
Количина на стоки


Бесплатен превозот ! машка мода овча волна едно парче кожа облека берберски Слободно руно крзнено палто кожа overcoat / М-XXL
ГОЛЕМИНА НА РАМО ГРАДИТЕ ДОЛГ РАКАВ
М 46 108 61 73
L 48 112 62 75
XL 50 116 63 77
XXL 52 120 65 79
3 XL 54 126 67 80 (CM)
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Бренд Име:
nanseehome
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Дебели
Обвивка Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Материјал:
Faux Кожа
Материјал:
Вистинска Кожа
R

Тие исто така купуваат со овој производ