.

.

Вистински Природен Сива Игла Коса Rutilated Кварцен Кристал Игла Коса Круг Монистра Мода Водат Жени Хривнија 11mm

Вистински Природен Сива Игла Коса Rutilated Кварцен Кристал Игла Коса Круг Монистра Мода Водат Жени Хривнија 11mm

DEN 22848.00
Количина на стоки


Вистински Природен Platinum Rutilated Кварцен Кристал Игла Коса Круг Монистра Мода Водат Жени Хривнија 11mm
Вистински Слики :
Ставка Детали YT0001 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 11mm Круг Монистра Хривнија Тежина за Нараквица 34.82 грам Број на монистра 18 Platinum Rutilated Кварцен Монистра Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар од 6.5 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме за соработката.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
YT0001 Божиќ Подарок Хривнија
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
LIZIFANG
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Platinum Rutilated Кварцен
реден број:
YT0001 Жените Мода Нараквици
боја:
Како што е прикажано
Точка име :
Жените Трендовски Нараквици
Монистра Број:
18 Круг Мушка Хривнија
Мушка големина:
11mm Кристал Монистра Хривнија
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.5 инчи
Тежина на Хривнија:
34.82 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
R

Тие исто така купуваат со овој производ