.

.

Бело Злато Боја ААА+ Одделение Црвено Кубни Циркони Dangle Обетки

Бело Злато Боја ААА+ Одделение Црвено Кубни Циркони Dangle Обетки

DEN 422.40
Количина на стоки


Опис :
Бренд : LZX
Материјал : Алуминиум&Австриската Кристално
Тежина : 12g
Големина : 32-милиметри*12mm
Обложено : Platinum Позлатен
Пакување : Хартија, картон и Oppbag
Italina Rigant Platinum Позлатен 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстени Со Циркони Накит За Жените трговија на Големо+Слободни Shippng US$ 6.84 /парче
Italina Rigant 2013 Есен Нови Пристигнување Имитација Дијамантски Прстени Накит Со Austrain Кристал и 18 K Glod Позлатен+Бесплатен Превозот САД$ 6.90 /парче
Имитација Дијамант Platinum Позлатен Нерѓосувачки Челик Прстени за Мажи и Жени, трговија на Големо+Бесплатен Превозот САД$ 12.00 /парче
100% Австрија Кристал и 18k Злато Позлатен Italina Rigant Цинк Легура Приврзоци Ѓердани трговија на Големо и Мало+Бесплатен Превозот САД$ 10.43 /парче
Italina Rigant Platinum Позлатен и 100% Австрија Кристал Промоција Панда Приврзоци Ѓердани За Жените трговија на Големо + Бесплатен Превозот САД$ 11.10 /парче
Italina Црвено Јаболко 18 K Злато Позлатен и 100% Австриската Кристал Јазол Приврзоци Ѓердани За Жените трговија на Големо + Бесплатен Превозот САД$ 7.17 /парче
Italina Rigant 100% Австриската Кристал и 18 K Злато Позлатен Студ Обетки За Жените трговија на Големо+Слободни Shippng US$ 8.60 /пар
Italina Црвено Јаболко 2013 Есен Нови Пристигнување Крстот Студ Обетки Накит Со Austrain Кристал и 18 K Glod Позлатен+Бесплатен Превозот САД$ 6.80 /пар

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Црвена
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1838646
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
LZX
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ