.

.

Големо на нова корејски децата накит метал боја лак за коса лента бебе Headband headwear turban јазол headband 14pcs/многу

Големо на нова корејски децата накит метал боја лак за коса лента бебе Headband headwear turban јазол headband 14pcs/многу

DEN 911.52
Количина на стоки


[Size] : лак за околу 12.5 * 11cm рачно изработени , големина и најмала грешка .
[Тежина] : за 2 4g.
[боја] : исто како пик (што би можеле да ни остави порака за било која боја сакате ) [Најава] : ние ќе превозот ќе случајно ако ние не добиете порака ви благодариме !

Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1
Тип:
Bandanas
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
wowsorie
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Пол:
Девојки
Тип На Објект:
Headwear
R

Тие исто така купуваат со овој производ