.

.

4 Мрежа Најдобра Цена Отворот 5.4 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

4 Мрежа Најдобра Цена Отворот 5.4 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

DEN 2964.00
DEN 3120.00
-5 %
Количина на стоки


Титаниум Апликации : aerospace,воена,бродоградба, хемиски машини,висока температура вакуум опрема,електрична енергија,вода desalination,медицински и други области.Ви благодариме за разбирањето! Anping Ofolan Метална Жица Mesh Производство Копродукции,Ltd Додадете : Број 324,Shenwu Индустриски Парк,Hengshui,Hebei,Претставник на КИНА Тел : +86-318-8066682 Факс : +86-318-8066569 М. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.
4 Mesh Најдобра Цена Жица Кол 1. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Превозот 1. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено.
2,силни анти-корозија
Висока чистота титаниум мрежа во силна корозивни средина,се формира слој на компактен оксидација филм со добра адхезија и инерција на површина,генерирање passivation феномен,па заштита на решетката да не биде corroded. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот.
Одлична отпорност на корозија е замени традиционалните се однесува материјал,како што се никел нерѓосувачки челик мрежа,алуминиумска мрежа метал материјал, титаниум екран и долг животен век,безбедна и сигурна работа. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената.0 mm Отвор Големина : 5.4 mm Мрежа Големина Ширина&Должина : 10cm*100/тркалаат Титаниум Карактеристики 1,ниски густина&висока јачина На густина на Титаниум метал е 4. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days. P : +86-0-13373388859 Џефри Зао(Генерален Директор) Силна отпорност на корозија,Висока температура отпорРетки метална жица mesh производство експерти Титаниум мрежа,Никел мрежа,Волфрам мрежа,Молибден мрежа,Циркониум мрежа,Tantalun мрежа,Сребрена мрежа,Платина мрежа, Inconel Легура 600/601/625 жица mesh,Hastelloy Alloy C-276/22 жица mesh, Monel400/500 жица mesh,UNSS31254 ,S32750,S31803, N08904,AISI304,316,316 L,317 L Нерѓосувачки stell жица mesh,итн. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.4 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Fillter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm
Титаниум жица mesh Детали : Собирање на титаниум мрежа| титаниум electrode мрежа|титаниум Батеријата жица mesh 4 мрежа titainum жица mesh Одделение : Gr1/Gr2 Чистота : чистотата на жица може да достигне над 99.8% Жица со Дијаметар : 1. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Слики :
Спектрална анализа на Материјал и сертификат : Купување референтен стандард : 1.На титаниум жица крпа ќе се покаже поголема отпорност на корозија како особено во seawater, влажни хлор,chlorite и hypochlorite решение,азотна киселина,chromic acid,метал хлориди и органски соли.

Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4 mesh
Материјал:
титаниум челик
Материјал:
Титаниум Собирање На Жица Mesh
R

Тие исто така купуваат со овој производ