.

.

5x за Мерцедес За Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки Флексибилен Кабел Smart Мртви Пиксели Поправка на Лента Кабел Инструмент Табла

5x за Мерцедес За Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки Флексибилен Кабел Smart Мртви Пиксели Поправка на Лента Кабел

DEN 383.00
DEN 460.80
-17 %
Количина на стоки

Па ако секој нов план,ве молиме да се организираме што е можно поскоро,ќе ви биде во можност да се види најдобрите попуст цена утре,и нови counpon ќе ја испратите на вашата сметка денес,ако не го добие тоа,контактирајте ме : ) Благодарам и почит Фиби
За Мерцедес за Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки
Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, e-mail,Skype,Телефон итн.
2) Сите вратени предмети ТРЕБА ДА БИДАТ во оригинално пакување и ТРЕБА ДА ни овозможи со превозот следење на број,
специфична причина за враќање.
1) Драг пријател,ве молиме имајте во предвид дека ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Наш прв избор е DHL ако надомест за превозот,можете да изберете ПРОЗОРЦИ, EMS, ТНТ, Fedex ект,
но, понекогаш ќе треба да платат малку повеќе надомест за тоа. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3) Ние и ветуваме ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере.

моќност:
w
Објектот Висина:
0.001cm
Напон:
v
Име На Модел:
pi394026
Објектот Ширина:
6cm
Автомобил Производител:
Бенц
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
8cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пиксели
Објектот Тежина:
0.005kg
Бренд Име:
FINETRIP
статус:
во парк
Пазарот:
глобални
боја:
Како се покаже слика
трговија на големо и мало:
Двете Поддршка
Попуст:
имајте на обезбедување на најдобри попуст цена
ако ви треба голема количина:
ве молиме контактирајте ме
Полно име:
за Мерцедес ЗА Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки
MOQ:
1pc 2 парчиња 5pcs 10pcs 20pcs 50pcs 100pcs факултативна
DHL ЕМС FEDEX Aramex CNPAM ...:
Превозот Метод Факултативна
Специјални Функции:
за Мерцедес За Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки
R

Тие исто така купуваат со овој производ