.

.

13*18+4cm,200PCS StandUp Празно браун Kraft торба,Бонбони/Кафе/Чај/подарок Kraft хартиена кеса со овална прозорец,FreeShipping

13*18+4cm,200PCS StandUp Празно браун Kraft торба,Бонбони/Кафе/Чај/подарок Kraft хартиена кеса со овална прозорец,FreeShipping

DEN 2303.04
Количина на стоки


13*18+4cm meas следново :
Вкупна Должина=18cm
Вкупна Ширина=13cm
W2=4cm

Повод:
Број На Модел На:
KPB0255
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
200pcs
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
Kraft Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ