.

.

Џ.К Супер Голема Големина 44 Лето Влечки за Жените Секојдневен Рамен Дебели Единствена Слајдови Маски Жена Thongs Одмор Фустан Чевли Обувки

Џ.К Супер Голема Големина 44 Лето Влечки за Жените Секојдневен Рамен Дебели Единствена Слајдови Маски Жена Thongs Одмор Фустан

DEN 1273.00
DEN 2314.08
-45 %
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Ширина Нога Должина Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема.
Америка Големина
ЕУР Големина
Нога Должина (CM) ве Молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина.
Мојот стил, Мојот шарм. Информации
Тип На Објект
Поп елемент
Горниот Материјал
Outsole Материјал
Пета Висина
Евра Големина
влечки
шиење
сатенски
стп
4 CM
32-44
Агол
2018 нова мода обичните девојка влечки
флип пропадне платформа footwaer
нови лето мода thongs чевли за жени
нова мода оптоварување девојка чевли Вистински Покаже Сите слики на чевли се 100% вистински шут!!!
Модел Шоу
Детали Шоу
За Боја Разлика Сите слики во нашата продавница е да се преземат од страна на вистинските чевли. Додека неколку производи ќе имаат малку боја разлика поради светилки, екрани и лични разбирање. Конечно боја на вистинските производи е стандард. Ви благодариме за разбирањето! Најчесто поставувани ПРАШАЊА Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Q1. Како да ја изберете вистинската големина ?
Прво ,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога ширина според нашите големина на табела . потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина. Ако сте велика БРИТАНИЈА клиент , ве молиме имајте во предвид нашата големина е ниту велика БРИТАНИЈА големина , ниту руски големина . па ќе треба да изберете големината според вашиот метри должина.
Q2. Како да се потврди параметар на чевли ,како пета висина , окно и така натаму .
Обично , може да се провери фотографија на производи, ќе има една слика да се прикаже висина на потпетици , платформа и така натаму . Исто така можете да прочитате "производи детали "
Q3. Дали чевлите се вистинска кожа ?
Ве молиме да го прочитате насловот на производи. Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа. Ако ние се означени како СТП , тогаш тоа нема да биде вистинска кожа. Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".
Q4.Како можам да се направи разлика на говорница се зима или есен стил ?
Ве молиме да го прочитате воведот на чевли.Ако ние се означени тоа како зимата се подигне или снег се подигне, тогаш тоа ќе биде зима говорница. или треба да се провери на боја на копче на страница .Некои чизми имаат крзно поставата или кожа обвивка . обично , крзно поставата ќе биде зима говорница.
П5.АКО не ми се допаѓа ?
Ако не ви се допаѓа нашиот производ, можете да не контактирате директно преку порака , e-mail или wechat . Ние го прифаќаме враќање на пратката без било каква причина. Pls pls pls не се отвори спорот! Ние ќе направиме се најдобро да го реши проблемот. Навистина го цениме вашата помош.

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 13
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Горниот Материјал:
Сатенски
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Pu
Број На Модел На:
3211094JWJ
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Метал Декорација
Со Платформи:
No
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Чевли Тип:
Слајдовите
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
ЕУР големина:
32-44
Пета Висина:
4 см
поп елемент:
Маски
R

Тие исто така купуваат со овој производ